Wanicki

Nasza oferta
Reklamy

Finansowanie i Ubezpieczenia

Leasing, kredyt i ubezpieczenie, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa.

LEASING

To użytkowanie samochodu bez konieczności angażowania kapitału finansowego. Oferta leasingu dopasowana jest do indywidualnych potrzeb, a w tym również dla nowo otwartych firm. Sam decydujesz o czasie trwania umowy, wartości końcowej, oraz formie leasingu. Nie zwlekaj! Do naszych zaufanych partnerów należy większość firm finansujących na rynku.

KREDYT

Kredyt to prosta droga do wymarzonego samochodu. Nie martw się formalnościami – od początku służymy pomocną dłonią. Współpracujące z nami firmy oferują wyjątkowo niskie oprocentowanie, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, indywidualne ustalenie wysokości kredytu. 

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie w pakiecie dealerskim Grupy Wanicki daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych. Obejmują one obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), ubezpieczenie autocasco (AC), ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz ubezpieczenie Zielona Karta oraz dodatkowej ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenia dealerskie zawierane są za pośrednictwem pionierem w dziedzinie pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego Gras Savoye Polska Sp. z o.o.

Pozwól sobie spać spokojnie.

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ!

Kamila Szwagiel
Specjalista ds. Ubezpieczeń
kom. +48 661 242 413
email: kamila.szwagiel@wanicki.eu

 

Tomasz Pajda
Dział Finansowania
kom. +48 603 423 576
email: tomasz.pajda@wanicki.pl

Kontakt

FIRMA WANICKI SP. Z O.O.
Ul. Myślenicka 19,
32-031 Mogilany
NIP: 944-210-86-67
mail: wanicki.uzywane@wanicki.pl

Newsletter

Podaj adres e-mail aby otrzymywać na bieżąco najświeższe oferty

Mapa dojazdu
design by: KMProjekt