Ciągniki siodłowe Ciągniki siodłowe
Samochody ciężarowe Samochody ciężarowe
Naczepy i przyczepy Naczepy i przyczepy
Autokary Autokary
Maszyny rolnicze Maszyny rolnicze
Maszyny budowlane Maszyny budowlane
Inne Inne
Lista Lista obserwowanych
(0)
Przejdź do listy pojazdów

Finansowanie

Leasing, kredyt i ubezpieczenie, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa.

LEASING

LEASING

To użytkowanie samochodu bez konieczności angażowania kapitału finansowego.

Oferta leasingu dopasowana jest do indywidualnych potrzeb, a w tym również dla nowo otwartych firm. Sam decydujesz o czasie trwania umowy, wartości końcowej, oraz formie leasingu. Nie zwlekaj! Do naszych zaufanych partnerów należy większość firm finansujących na rynku.

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie w pakiecie dealerskim Grupy Wanicki daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Obejmują one obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), ubezpieczenie autocasco (AC), ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz ubezpieczenie Zielona Karta oraz dodatkowej ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenia dealerskie zawierane są za pośrednictwem pionierem w dziedzinie

KREDYT

KREDYT

Kredyt to prosta droga do wymarzonego samochodu.

Nie martw się formalnościami – od początku służymy pomocną dłonią. Współpracujące z nami firmy oferują wyjątkowo niskie oprocentowanie, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, indywidualne ustalenie wysokości kredytu.

Zadzwoń lub napisz do nas

Teresa Łastowska
(+48) 668 523 641 teresa.lastowska@wanicki.pl Teresa Łastowska Specjalista ds. finansowania
(+48) 573 347 417 marek.wasek@wanicki.pl Marek Wąsek Specjalista ds. ubezpieczeń
Marek Wąsek
Translate »